معاملات بورس با سقوط سهام متوقف شد- قیمت ارز دیجیتال بیت کوین به شدت سقوط - ویروس کروناکرد

کرونا و توقف معاملات بورس در آمریکا، سیر نزولی شدید بازار های بورس

با گسترس ویروس کرونا در سراسر جهان و بیش از 119 کشور و اعلام سازمان بهداشت جهانی مبنی بر همه گیر شدن  ویروس کرونا بازار های مالی به ریزش و سقوط خود ادامه دادند. و قیمت ارز دیجیتال بیت کوین هم همانند سایر سهام ها  شاهد سیر نزولی شدید بود. شاخص S&P 500  هفت درصد سقوط کرد و معاملات برای یک ربع متوفف شد.بازار های بورس امروز در سراسر دنیا رنگ خون به خوذ گرفته بود.

معاملات بورس آمریکا با سقوط ساخص S&P 500   متوقف شد و سیر نزولی  بورس در مناطق مختلف

ترامپ ورود کلیه مسافران پرواز های اروپا به غیر از انگلیس را بخاطر گسترش این ویروس در ایالات متحده لغو  کرده است.که این موضوع هم با همه گیری کورنا، بر سیر نزولی بازار های سهام  حتی در آسیا و اقیانوسیه تاثیر گذاشت .

بورس فرانکفورت  8.8  ، بورس لندن انگلستان 8 درصد، بورس CAC ۴۰ پاریس ۸.۸ درصد،یورس سوئیس 2.2 درصد و بورس مادرید اسپانیا  0.4 درصد سیر نزولی و سقوط را تجربه کردند.

بورس توکیوی  ژاپن با 4.4 درصد سیر نزولی،هنگ هنگ با 3.5 درصد و سیدنی استرلیا با 7.4 درصد ریزش داشتند.

این اوضاع طی ده سال گذشته بی سابقه بوده است.این در حالی است که بسیاری از کسب وکار های خرد مانند رستوران ها و کافی شاپ ها  و یا حتی سرویس های رفت و آمد در بیشتر مناطق دنیا متحمل ضرر شده اند و میتوان گفت کمتر کسی در این کره خاکی است که طعم تلخ کرونا نچشیده باشد. این موضوع برخی دولت ها مانند ژاپن را، موظف کرده است که با اختیار قرار دادن بودجه، حجمی از این خسارات را به مردم بهبود بخشند.

 ریزش شدید قیمت ارز دیجیتال بیت کوین

همچنین با سقوط بورس و سهام در آمریکا شاهد ریزش 24 درصدی قیمت بیت کوین بودیم.ارز دیجیتال بیت کوین با وجود مقاومت چند روزه خود نتوانست بار سنگین کرونا را بر بازار های مالی مانند سایر بورس ها تحمل کند و به شدت سقوط کرد.در میان ارز های دیجیتال ارز تتر (USDT) که بر پایه دلار است و قیمتش حدود یک دار ثابت است تنها دوام آورده است.

در چین آمار مبتلایان بشدت رو به کاهش است و بنظر می رسد که با گرم تر شدن هوا و فرار رسیدن بهار این ویروس به تدریج از بین برود و امید است که اوضاع به شرایط طبیعی برگردد.

قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
دیدگاه ایلان ماسک نسبت به بیت کوین
اخبار

حمایت مشروط ایلان ماسک از بیت کوین

این روزها تمامی اخبار منفی به سمت بیت کوین سرازیر …

سود سرمایه گذاری بیت کوین در بین کشور ها | علیرضا فرید
اخبار

سود سرمایه گذاری بیت کوین برای چه کسانی و چطور بیشتر بوده است؟

در حالی که طی روز های اخیر شاهد افت چشمگیر …

بیت کوین رقیب دلار | علیرضا فرید
اخبار

ترامپ : من از بیت کوین خوشم نمی‌آید چون رقیب دلار است

ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده در مصاحبه اخیر خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat