جک دورسی مدیر عامل توییتر - علیرضا فرید

ارز اختصاصی اینترنت بنا بر ادعای مدیر توییتر، بیت کوین خواهد بود !

در مصاحبه ای که مدیر عامل توییتر Twitter، جک دورسی با خبرگزاری رویترز انجام داده است، این گونه ادعا کرده است که با توجه به ساختاری که اینترنت دارد، ارز مخصوص خود را می طلبد و بهترین گزینه بنا بر گفته جک دورسی بیت کوین خواهد بود. جک دورسی، اینترنت را ساختاری معرفی کرد به تنهایی جلو نرفته و کلیات مردم و کاربران وب آن را تشکیل داده و در ادامه کار آن موثر هستند. اما این ساختار خاص را نیازمند یک ارز اختصاصی دانست، ارزی که با ویژگی های دنیای وب همخانی داشته باشد. جک دورسی ارز اختصاصی اینترنت را بیت کوین معرفی کرد.

بیت کوین، ارز اختصاصی اینترنت

مدیر عامل توییتر در ادامه خاطر نشان کرد که بیت کوین همانند دنیای اینترنت  منحصر به ارگان و شرکت خاصی نبوده و کلیات جامعه و کاربران آن در ادامه روند آن موثر هستند. این همان ویژگی است که ارز اختصاصی اینترنت باید داشته باشد.

با توجه به رشد گسترده ارزهای دیجیتال اما کماکان این بیت کوین است که دارای ویژگی ها متمایز و مناسب برای ارز اختصاصی اینرتنت است. چراکه بیت کوین همانند دنیای وب به شرکت و ارگان خاصی تعلق نداشته و قادر خواهد بود بعنوان ارز مخصوص وب مورد استفاد قرار گیرد.

نیاز به بیت کوین بیش از گذشته

با توجه به گفته های جک دورسی، مدیر عامل توییتر، به این نتیجه خواهیم رسید که تنها بیت کوین با ویژگی های متمایزش می تواند جوابگوی ارگان ها و ساختارها اجتماعی همچون دنیای اینترنت و وب باشد. چراکه اگر ارز مخصوص دیگری را که تحت کنترل ارگان خاصی باشد، برای ساختاری همچون اینترنت در نظر بگیریم، آن ارگان که صاحب ارز است در آخر کنترل اوضاع را به نفع خود در جریان خواهد گرفت و ساختار اجتماعی وب بهم می خورد. بنظر می آید سایر شبکه اجتماعی مانند توییتر و اینستاگرام نیز از همین ویژگی تبعیت کنند و در آینده نیازمند یک ارز اختصاصی مانند بیت کوین باشند.

برای خرید بیت کوین و سرمایه گذاری و استخراج این ارز دیجیتال با علیرضا فرید درتماس باشید.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
بیت کوین رقیب دلار | علیرضا فرید
اخبار

ترامپ : من از بیت کوین خوشم نمی‌آید چون رقیب دلار است

ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده در مصاحبه اخیر خود …

امکان پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین
اخبار

خالق اتریوم : احتمال دارد اتریوم جای بیت کوین را بگیرد !

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم در محاحبه اخیری که سه شنبه …

Paypal | ارزهای دیجیتال | خرید و فروش بیت کوین از طریق پی پل | علیرضا فرید
اخبار

پی پل، اعلام کرد که از ارزهای دیجیتال پشتیبانی خواهد کرد

خدمات پرداخت با ارزهای دیجیتال از طریق پی پل و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat