خرید بیت کوین | سرمایه گذاری در بیت کوین | علیرضا فرید| رکورد قیمت بیت کوین طی سه سال اخیر

رکورد قیمت بیت کوین طی سه سال اخیر !!

قیمت بیت کوین همزمان با انتخابات آمریکا و پبشتازی بایدن به روند صعودی خود ادامه می دهد و مرز 15600 دلار را نیز اخیر رد کرده است و رکورد قیمت بیت کوین طی سه سال اخیرشکسته شد. فراموش نکنیم که پیش از این در اوایل همه گیری کرونا قیمت این ارز دیجیتال به کانال 5000 هزار دلار ریزش کرده بود. حال شاهد سیر صعودی قیمت این ارز دیجیتال هستیم. به نظر می رسد با ادامه رکود اقتصادی ناشی از بحران کرونا و تصویب بسته های حمایتی از طرف دولت ها شاهد ادامه افزایش قیمت بیت کوین باشیم. پیش از این قیمت بیت کوین در سال 2017 به اوج خود یعنی نرخ 20 هزار دلار رسیده بود.

سرمایه گذاری در بیت کوین با ریسک کمتر نسبت به طلا

بدنبال بحران های اقتصادی پیشرو، شاهد کاهش ارزش پول و تورم خواهیم بود و بسیاری از مردم خرید طلا و یا ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین را به عنوان پناه گاه امن دارایی خود ترجیح می دهند.

در کشورهای که گرفتار تورم شدید هستند همچون ایران، ونزوئلا، لبنان و ترکیه صرف ثابت بودن قیمت جهانی بیت کوین، می تواند این دارایی را به عنوان پناهگاهی امن برای سرمایه گذاران مبدل کند حال که شاهد هستیم قیمت جهانی این ارز دیجیتال رویه صعودی در پیش گرفته است. اگر در ایران یا ورود بایدن تحریم ها لغو شود و ارزش پول به حالت پیش از تحریم ها برگردد بازهم این ارز دیجیتال ارزش سرمایه گذاری را داشته و حتی در طولانی مدت می تواند با افزایش قیمت خیره کننده ی خود سرمایه گذاران خود را شگفت زده کند. در حالی که  در طلا داستان متفاوت خواهد بود و  حتی با افزایش اخیر قیمت جهانی طلا باز هم ریسک سرمایه گذاری در آن در شرایط فعلی بالاتر است و این فلز گران بها قدرت رشد بیت کوین را نخواهد داشت.

بسیاری از شرکت های بزرگ مازاد سرمایه خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند و یا همچون پی پل  جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان تصمیم به پشتیانی از این ارز دیجیتال گرفته اند. این موضوع خود موجب افزایش تقتضا برای بیت کوین شده است که در سیر صعودی آن تاثیر خواهد داشت.

جهت مشاوره و یا تمایل برای ایجاد کیف پول دیجیتال شخصی بر خرید بیت کوین و یا سرمایه گذاری سایر ارز های دیجیتال  با علیرضا فرید درتماس باشید.

 

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
سود سرمایه گذاری بیت کوین در بین کشور ها | علیرضا فرید
اخبار

سود سرمایه گذاری بیت کوین برای چه کسانی و چطور بیشتر بوده است؟

در حالی که طی روز های اخیر شاهد افت چشمگیر …

بیت کوین رقیب دلار | علیرضا فرید
اخبار

ترامپ : من از بیت کوین خوشم نمی‌آید چون رقیب دلار است

ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده در مصاحبه اخیر خود …

امکان پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین
اخبار

خالق اتریوم : احتمال دارد اتریوم جای بیت کوین را بگیرد !

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم در محاحبه اخیری که سه شنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat