ثروتمندان ایرانی | بورس تهران | علیرضا فرید

ارزهای دیجیتال و افزایش ثروتمندان ایرانی

بر اساس گزارش های جدید فوربز، رسانه و مجله آمریکایی، در حالی که اقتصاد ایران با تحریم های آمریکا و خسارت های اقتصادی ناشی از کرونا، دست و پنجه نرم می کند، با این حال تعداد ثروتمندان ایرانی رو به رشد بوده است. بر اساس این گزارش در سال 2020، تعداد ثروتمندان ایران نزدیک به 21.6 درصد رشد داشته که آمار شگفت انگیزی است، چرا که میانگین رشد میلیونر ها در سایر کشورها تنها 6.3 درصد بوده است. داده ها حاکی از آن است که ثروت این افراد همچنان با سرعتی محسوسی رو به افرایش است.

در این میان یکی از علل افرایش ثوتمندان ایرانی ارزهای دیجیتال است. چرا که تریندگ و استخراج رمز ارزها بسیار سود آور بوده و بسیاری از افراد در کشور به سمت این صنعت نوظهور جلب شده و در طول کوتاه مدت موفق شده اند دارایی خود را به شکل خیره کننده ای، افرایش دهند. این موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد در کنار کار خود، در ارزهای دیجیتال نیز سرمایه گذاری کنند.

در کنار این موضوع Campgemini (کمپ‌جمینای) گزارش داده که بورس تهران علت دیگر افزایش ثرومندان ایرانی بوده است که با رشد 625 درصدی خود موجب جهش محسوس دارایی سرمایه گذران شده است. این در حالی است که شاخص بورس S&P500 آمریکا در بازه زمانی مشابه تنها 16 درصد جهش داشته است. هرچند همین بورس در اخر ضرر عجیبی را متحمل بسیاری از سرمایه گذاران ایرانی کرد و در صحبتهای نامزد های انتخاباتی شاهد وعده بازگشت سرمایه مردم در بورس بودیم.

ایران از نظر تعداد ثروتمند و میلیونر در رتبه چهاردهم جهان قرار دارد و از این بابت ثروتمند ترین کشور خاورمیانه است.

 برای مشاوره جهت استخراج ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری در آنها با علیرضا فرید، کارشناس حوزه ارزهای دیجیتال در ارتباط باشید.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
ارز دیجیتال ملی | علیرضا فرید
اخبار

عرضه ارز دیجیتال ملی بصورت آزمایشی !

علی صالح آبادی، رئیس بانک مرکزی در مصاحبه ی اخیر …

قاچاق ارز | انتقال ارز | علیرضا فرید
اخبار

فروش یا انتقال ارز بدون اخذ مجوز از بانک مرکزی قاچاق محسوب می شود

به دنبال نقل انتقالات مالی بخصوص در بحث ارزهای دیجیتال، …

فیلتر CoinEx
اخبار

فیلتر صرافی کوینکس در ایران

بنا برگزارشات، از روز 8 مهر کاربران ایرانی با iP …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat